DecoBazaar > Dom > Kafelki i dekory > 2 x 4 Dekory Łąka, kafle (nr 4945368)

2 X 4 DEKORY ŁĄKA, KAFLE

Dekory Nati

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kafelki wykonuję na zamówienie.
Czas oczekiwania wynosi około dwa tygodnie.


Osiem ręcznie wykonanych dekorów przedstawiających łąkę.
Tło kafli jest mocno błyszczące i jest w kolorze ciepłym beżowym, z dużą ilością barwy zielonej i niebiesko-szarej.

Można je ułożyć razem lub np. po cztery lub dwa kafelki.

Wymiary kafla: 10x10x1cm


Rośliny odciskane na kaflach mogą się różnić od tych na zdjęciu, w zależności od ich aktualnej dostępności. Zastosowane rośliny będą takie same lub podobne, przy zachowaniu ogólnej kompozycji obrazu na dekorach.
Kolorystyka może być bardziej lub mniej nasycona ze względu na ręczną metodę produkcji.

Realizuję indywidualne zamówienia na dowolną ilość dekorów, kompozycje kafli tworzące obraz łąki o dowolnych wymiarach oraz w kolorystyce wedle życzenia.


Kafelki montuje się na zwykły klej do glazury, zalecam zabezpieczyć ich powierzchnię podczas ewentualnego fugowania.


Zapraszam serdecznie.

TAGI: #ceramika, #dekory, #do kuchni, #kafle
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dekory Nati

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top