DecoBazaar > Sztuka > Fotografia > 3 plakaty 50x50 cm FOTO - Industrialna Huta (nr 5131225)

3 PLAKATY 50X50 CM FOTO - INDUSTRIALNA HUTA

Studio Plama

Cena: 185 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 120,00 zł / 24,00 zł
3 plakaty 50x50 cm FOTO - Industrialna Huta - Studio Plama - Agnieszka Potocka

Zestaw 3 plakatów z serii Technika - autorskie fotografie drukowane na matowym papierze powlekanym 180 g/m2 w formacie 50x50 cm.
Osobne wydruki, które można dowolnie ze sobą zestawić w pionie lub poziomie, albo w oddzielnych pomieszczeniach.
Dookoła zdjęcia biała ramka o szerokości 5 cm.

Plakaty świetnie dopełnią nowoczesną i minimalistyczną przestrzeń domu, mieszkania, ale też innego wnętrza wnętrza kawiarni czy sklepu. Proste fotograficzne geometryczne kadry są ciekawym rozwiązaniem by nadać Twoim ścianom świeżego technicznego wyrazu.

Istnieje możliwość zmiany formatu plakatu na mniejszy lub większy. W celu złożenia takiego zamówienia i jego wyceny proszę o kontakt, chętnie pomogę!

Plakaty wysyłane są w kartonowej teczce przesyłką kurierską.

TAGI: #fotografia industrialna, #industrialny, #loft, #technika
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Studio Plama

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top