DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > ❀ڿڰۣ❀ Ab ovo ❀ڿڰۣ❀ DUŻE PORCELANOWE ❀ڿڰۣ❀ Kwiatowo-makowe zdobienie ❀ڿڰۣ❀ OKUWANE ❀ڿڰۣ❀ PIĘKNE PUZDRO (nr 5335882)

❀ڿڰۣ❀ AB OVO ❀ڿڰۣ❀ DUŻE PORCELANOWE ❀ڿڰۣ❀ KWIATOWO-MAKOWE ZDOBIENIE ❀ڿڰۣ❀ OKUWANE ❀ڿڰۣ❀ PIĘKNE PUZDRO

Sweet Home

Cena: 78 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Ab ovo - Piękne, duże porcelanowe puzdro. Z chaosu wyłoniło się olbrzymie jajo, z którego wykluł się świat. To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych symboli. W wyobrażeniach wielu ludów pierwotnych wszechświat był monstrualnym jajem, które uformował wszechmocny i niewidzialny Bóg.
Uroczo nostalgicznie zdobione, okuwane i złocone. Symbolika jajka jest obszerna...., uważane jest za potężny amulet przeciw czarom i złym mocom.
Idealne również na wyszukany upominek. Wysokość 10,3cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanica maki, #jajo, #kwiaty rosenthal, #puzderko
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top