DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > ALBUM NA ZDJĘCIA (nr 5183640)

ALBUM NA ZDJĘCIA

slow craft

Cena: 420 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Album oprawiony w szare płótno introligatorskie i bawełnianą tkaninę, narożniki zabezpieczone są metalowymi okuciami w kolorze srebrnym.
Album jest szyty ręcznie lnianymi mocnymi nićmi. Liczy 32 karty papieru artystycznego o gramaturze 300 g/m2, w tym 30 kart na wklejanie fotografii, karta tytułowa i końcowa karta z opisem albumu. Karty przełożone są mleczną kalką. Pomieści 60 fotografii.
Każda karta pokryta jest dwustronnym wydrukiem zaprojektowanym specjalnie do tej realizacji, wydruk oczywiście inspirowany jest wzorem tkaniny na okładce albumu.
Grzbiet bloku książkowego zakończony jest ręcznie wykonaną płócienną kapitałką.

Wymiary: 21X22 cm. grubość w grzbiecie 4 cm.

Do albumu wykonane jest kartonowe grafitowe pudełko na wymiar produktu.

Album jest bardzo starannie wykonany.
Idealny na prezent :)

Zapraszam.

TAGI: #album, #album fotograficzny, #album na zdjęcia, #album tradycyjny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top