DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *•* AMFORA - GEROLD PORZELLAN *•* Brabanckie złocenia *•* Delikatna porcelana - PIĘKNA W STYLU BAROKOWYM. Sygnowana i numerowana (nr 5155913)

*•* AMFORA - GEROLD PORZELLAN *•* BRABANCKIE ZŁOCENIA *•* DELIKATNA PORCELANA - PIĘKNA W STYLU BAROKOWYM. SYGNOWANA I NUMEROWANA

Sweet Home

Cena: 276 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Piękna wiekowa Amfora w stylu barokowym. Brabanckie obfite złocenia, kobalt oraz wysokiej jakości markowa i numerowana porcelana. Zdobienia w bukiety kwiatów. Prawdziwe cudo! Bardzo precyzyjnie i porządnie wykonana, ciężka i masywna przez co stabilna. Rzadko spotyka się takie przedmioty, warta uwagi. Stan idealny, bez najmniejszych oznak czasu. Przechowywana była w witrynie. Wysokość 20cm, szerokość 14cm.

Polecam bardzo dekoracyjna i skupiająca uwagę.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcjonerska, #kwiaty, #wazon amfora misnia, #zlocenia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top