DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > aynsley kolekcjonerska figurka seria WILD TUDOR (nr 5106370)

AYNSLEY KOLEKCJONERSKA FIGURKA SERIA WILD TUDOR

studiolepianka

Cena: 58 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Kolekcjonerska figurka porcelanowa. Sygnowana AYSLEY FINE BONE CHINA MADE IN ENGLAND. Urocze kwiatowe zdobienie z serii WILD TUDOR. Szlachetna , dźwięczna porcelana, pusta w środku z dziurką od spodu. Radosny, uśmiechnięty delfin z kwiatami na brzuszku i grzbiecie. Szlachetna biel i pastelowe barwy kwiecia. Wykończenie wzoru satynowe, reszta satynowo - błyszcząca. Szczypta złota w delfinich oczkach i uśmiechu.
Szer. 9 x 4,5 wys. 8,5 cm podstawa 7,5 x 3,5 / 2,5 cm
Wartościowa, urocza, do kolekcji, ozdoby i na prezent.
Stan zachowania bardzo dobry. Uchowała się nawet oryginalna papierowa metka sklepowa.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #aysley, #delfin, #kolekcjonerska figurka, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top