DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Barek Kuba z miejscem na gramofon, Niemcy, lata 60. (nr 5154582)

BAREK KUBA Z MIEJSCEM NA GRAMOFON, NIEMCY, LATA 60.

Good Old Things

Cena: 890 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 60,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Kultowy barek ze miejscem na gramofon, wyprodukowany przez Tonmobel und Apparate-bau w latach 60. Meble tej firmy doczekały się kilku muzeów w całych Niemczech. Nasz mebel poddaliśmy nieortodoksyjnej renowacji, mahoniowe boki oraz fronty z czeczoty topolowej odzyskały dawny blask dzięki czyszczeniu i nowej politurze. Chcieliśmy przełamać trochę ciężkość i ciemny kolor mebla, w tym celu wierzch pokryliśmy winylową okleiną w zebrę dodatkowo wzmocnioną bezbarwnyl lakierem. Mebel składa się z dwóch części, po lewej stronie znajduje się barek, po prawej jest miejsce na gramofon oraz płyty winylowe, ten model nie miał gramofonu w zestawie. Całość wygląda naprawdę świetnie a dodatkowo gwarantujemy, że jest to mebel jedyny w swoim rodzaju.
Wymiary:
70 cm | 87 cm | 40 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #barek, #klasyk, #lata 60, #renowacja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top