biedronka. broszka

projektant: Dru

 

Biedronka wykonana na szydełku - broszka do przypinania - do czapki, szala, płaszcza, torby - wedle uznania i fantazji :). Wysokość około 5 cm. Wypchana specjalnym tworzywem. Broszka z blokadą, wiec trudno ją zgubić. W razie pytań, proszę o kontakt.

Tagi: biedronka, broszka, eco, ekologia

Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Koszty wysyłki:

krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
krajowa kurierem: 35,00 zł
zagraniczna (dotyczy krajów UE):
9,00 zł / 1,80 zł

Dodatkowe informacje:

Sposób obliczania kosztów wysyłki
Wysyłka i dostawa towarów

 
Inne produkty projektanta Dru
Zobacz wszystkie produkty projektanta
 
Inne produkty, które mogą Ci się spodobać: