DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > BIG Portmeirion 1982 pomona britanica (nr 4868665)

BIG PORTMEIRION 1982 POMONA BRITANICA

studiolepianka

Cena: 158 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Ogromny porcelanowy Pojemnik kuchenny, sygnowany dawną sygnaturą PORTMEIRION Made in England z rysunkami Susan Williams Ellis. Z kultowej serii Pomona z 1982 roku. ; oven to table; freezer & microwave safe. " The Pomona Britanica "1818 W pełni użytkowy i przepięknie zdobiony. Motyw śliwkowy. Mieści się kilogram ;) Mocny, szlachetny. Ciepła biel porcelany i przyjemne dla oka żywe barwy. Całość na błyszcząco szkliwiona. Gruba drewniana przykrywka z gumką uszczelniającą.
Średnica góry nie całe 11 dół 9 cm ; wysokość z przykrywką 18cm., bez trochę ponad 16 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. - drobne ślady użytkowania.Wartość kolekcjonerska :)
Wyroby Portmeirion poleca w swoich programach kulinarnych p. ROBERT MAKŁOWICZ.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcja, #pomona, #portmeirion, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top