DecoBazaar > Biżuteria > Komplety > Brązowy naszyjnik z tagua (nr 5040870)

BRĄZOWY NASZYJNIK Z TAGUA

Galeria Macondo

Cena: 69 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Egzotyka w artystycznym wyrazie to proponowany unikatowy komplet biżuterii z Kolumbii. Naszyjnik wykonany został z orzechów tagua, rosnących na kolumbijskiej palmie i znanych jako roślinna kość słoniowa. Centralnym elementem naszyjnika jest duży orzech tagua (4 x 3,5 cm) pokryty żywicą jubilerską, dzięki której podkreślone zostają pokrywające go żyłki, następnie malowany jest naturalnymi barwnikami. Naszyjnik zawiązuje się na dowolnie wybranej długości etnicznym, mocnym sznurkiem. Dodatkowym elementem naszyjnika są małe, matowe kulki tagua i tzw. chipsy; czyli tagua przycięta w grube plasterki , które wypełniają ozdobę. Długość naszyjnika (manipulowana), całkowita 68 cm, kolczyki długość z zawieszką 7,5 cm. Zawieszki kolczyków wykonane zostały z alpaki, stop miedzi, niklu i cynku. To materiał nieuczulający, stosowany w jubilerstwie.

TAGI: #etniczny naszyjnik, #kolumbijskie, #tagua, #wisior
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria Macondo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top