DecoBazaar > Dom vintage > Szkło > Carska szklana bomboniera z początku XX w. (nr 5151571)

CARSKA SZKLANA BOMBONIERA Z POCZĄTKU XX W.

Good Old Things

Cena: 300 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Bomboniera/szkatuła z carskiej Rosji. Sygnatura na pokrywie- półksiężyc- Imperatorska Fabryka Szkła, datowana prawdopodobnie na lata 1900-1920. Szkatuła wykonana ręcznie z czarnego szkła, wsparta na trzech ślimakowych nóżkach, pokrywa zdobiona ręcznie w motyw kwiatowy, dodatkowo lampasy białe i złocone. Stan malatury dobry- częściowo wytarte lampasy.

Informacje o produkcie:

Stan: dobry
Datowanie 1900 - 1915
Kraj pochodzenia: Rosja
Producent: Императорский фаянсовый завод
Miasto sprzedawcy: Lwówek Śląski
Typ: inny, szkatułka
Tworzywo: szkło
Kolor: czarny
Wysokość: 14
Szerokość: 15
Głębokość: 15
Zdobienie: malatura, złocenie

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #art deco, #carska, #szkło, #vintage
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top