DecoBazaar > Biżuteria > Wisiory i charmsy > Czarna Ważka Gold - elegancki i efektowny wisior z pięknym czeskim kaboszonem (nr 5274442)

CZARNA WAŻKA GOLD - ELEGANCKI I EFEKTOWNY WISIOR Z PIĘKNYM CZESKIM KABOSZONEM

Rododendron7

Cena: 270 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Bardzo elegancki i oryginalny wisior wykonany metodą haftu koralikowego. Sklada się z elementów w kolorze metalicznego złota oraz czerni, które otaczają przepiekny, recznie malowany czeski szklany kaboszon z wizerunkiem ważki. Całości dopełniają połyskujące taśmy cyrkoniowe, ozdobny chwost oraz koraliki Toho i fire polish. Tył wykończony został naturalną czarną skórką. Całkowita długość około 16cm, w tym element centralny o średnicy 5,5cm i chwost 8cm. Długi kręcony sznurek ma około 80cm (+7).
Dwa ostatnie zdjęcia - podobny wisiorl w wersji czarno-srebrnej

Możliwe jest wykonanie podobnych modeli w innej kolorystyce.
Biżuteria wysyłana jest w eleganckich opakowaniach.

TAGI: #efektowny, #elegancki, #haft koralikowy, #wyjątkowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Rododendron7

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top