DecoBazaar > Dom vintage > Obrazki i ramki > Damski drobiazg ❀ڿڰۣ❀ PAST TIMES ❀ڿڰۣ❀ Ramki na fotografię ❀ڿڰۣ❀ Emalia i mosiądz ❀ڿڰۣ❀ (nr 5329757)

DAMSKI DROBIAZG ❀ڿڰۣ❀ PAST TIMES ❀ڿڰۣ❀ RAMKI NA FOTOGRAFIĘ ❀ڿڰۣ❀ EMALIA I MOSIĄDZ ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

Cena: 174 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Past Times - piękne ramki na fotografię, zachowane w stylistyce wiktoriańskiej. Bardzo dobra jakość wykonania, ramki są mosiężne i kolorowane ręcznie nakładaną emalią. Bardzo biżuteryjne i kobiece. Ramki są nowe w stanie idealnym. Każda z ramek ma wymiary 7cmx7cm. Ramki można powiesić w takiej formie jak widać na zdjęciu, bądź odczepić od tasiemki i zawiesić każdą z osobna(z tyłu każdej z nich są po dwa zaczepy) Taka forma wydaje się ciekawsza, można stworzyć fajną kompozycję np. przy toaletce, biurku, szafce nocnej itp.

Oczywiście świetnie sprawdzą się również w formie niespotykanego upominku.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kwiaty ręcznie malowana, #prezent dla kobiety, #ramka na fitografię, #ramka na zdjęcie emalia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top