DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Design by Barbara Furstenchofer kolekcjonerski rarytas (nr 4967514)

DESIGN BY BARBARA FURSTENCHOFER KOLEKCJONERSKI RARYTAS

studiolepianka

Cena: 123 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Bardzo Duże Porcelanowe Puzdro zdobione ręką wziętej artystki BARBARY FURSTENCHOFER ...Tak,tak - właśnie tej od Talerzy z bajkami, czterema porami roku...Tu wyjątkowa i rzadko spotykana rzecz. Mocna,szlachetna, dzwięcząca biała porcelana na błyszcząco szkliwiona. Złote paski i radosna Królowa zimy,ale w letnich zgoła barwach... anielica pomyślność przynosząca i gwiazki z nieba :)
Wzór wyczuwalny pod palcami, satynowy. Podpis autorki odręczny.
Sygnatura - KUNSTGEWERBE MANUFAKTUR FURSTENCHOFER Germany.
Góra 13 dół 7 wys z przykrywką 7 Bez przykrywki 4
Kolekcjonerski Rarytas. Super również na prezent z klasą ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #anioł, #furstenchofer, #kolekcjonerski, #preznet
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top