DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > DOMKI tablicowa Naklejka tablica do pisania (nr 5119824)

DOMKI TABLICOWA NAKLEJKA TABLICA DO PISANIA

CGhome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Czas realizacji: 5 dni roboczych
ZESTAW naklejek do home office lub pokoju dziecinnego tworzy unikalny klimat twórczej przestrzeni i dodatkowo chroni ścianę przed zabrudzeniami (naklejki są zmywalne).

WIELKOŚĆ:
pięć domków:
35cm x 48 cm
20cm x 30cm
16cm x 24cm
13cm x 20cm (2 domki)

KOLOR: CZARNY (naklejka tablicowa). Możesz stworzyć mix DOMKI TABLICOWE + domki w dowolnych kolorach z karty kolorów CGHOME.
Po złożeniu zamówienia zostaw nam wiadomość z wybranym kolorem. Domek tablica do pisania wyłącznie czarny. Wysokiej jakości folia MATOWA, łatwa w aplikacji i czyszczeniu. Trwała, należy naklejać na czystą, gładką powierzchnię ściany, szyby, szafy, okna, itp

Naklejka wysyłana na folii transferowej z prostą instrukcją montażu. CGhome to projektanci i producent naklejek (możemy wykonać naklejki w innym rozmiarze lub dowolnym kolorze z karty kolorów CGhome). Wystarczy że napiszesz!:-)

TAGI: #domki, #kreda, #tablica, #tablica do pisania
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top