DecoBazaar > Święta i okazje > Boże Narodzenie > DRZEWKO świecznik / świąteczna ozdoba (nr 5270140)

DRZEWKO ŚWIECZNIK / ŚWIĄTECZNA OZDOBA

Wood Republic

Cena: 139 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 80,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Czas realizacji: 10 dni roboczych
DRZEWKO.
świecznik / świąteczna ozdoba.
designed by Wood Republic

Przenieś świąteczną choinkę na swój wigilijny stół! Drzewko to zgrabny, drewniany świecznik na podgrzewacze - posłuży też jako doskonała ozdoba na świąteczny stół. Dzięki trzem małym otworkom w choince, drzewko możesz przybrać samodzielnie sznurkiem lub wstążką.

Drzewko przyjeżdża do Ciebie gotowe do użytku i świątecznie zapakowane - w brązowym eko kartoniku wyłożonym bożonarodzeniowym siankiem, dlatego może od razu powędrować pod choinkę jako prezent dla najbliższych. By tego było mało, do środka wkładamy też nasze woodrepublikowe wlepki!

Garść know-how!
Świecznik-drzewko wykonujemy od początku do końca metodą handmade, jak na manufakturę przystało. Drzewko zostało stworzone z wysokiej jakości drewna (sklejka czyli sprasowane płaty litego drewna brzozowego). Drewno preparujemy i wykańczamy kilkoma warstwami impregnatu tak, by powierzchnia pozwalała na swobodne użytkowanie.
Drzewko oddalone jest od świeczek na bezpieczną odległość, by płomień podgrzewaczy nie uszkodził drewna.

Trochę techniki!
materiał: sklejka brzozowa, lakier do drewna
wysokość: 35 cm
podstawa: 20 x 30 cm
średnica otworów na świeczki: 5 cm

TAGI: #świąteczna dekoracja, #świąteczny, #świąteczny prezent, #świecznik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wood Republic

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top