DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Dzik (Duży)3D Ozdoba ścienna w formie puzzli do samodzielnego złożenia (nr 5056029)

DZIK (DUŻY)3D OZDOBA ŚCIENNA W FORMIE PUZZLI DO SAMODZIELNEGO ZŁOŻENIA

Trend Fabryka

Cena: 220 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Głowa Dzika(Duża) do samodzielnego złożenia w formie puzzli 3D !!!Głowy z drewna to nasz nowy pomysł na desinerskie udekorowanie swojego domu, biura, restauracji, sklepu, baru , kawiarni czy pokoju dziecka. Puzzle 3D, które widzą Państwo na naszych aukcjach są zaprojektowane i wykonane w naszej Pracowni Artystycznej Trend Fabryka, nie importujemy cudzych towarów i nie jesteśmy pośrednikami. Posiadamy największy asortyment wzorów i kolorów GŁÓW 3D na naszym rynku. Wszystkie projekty głów są wykonane w trzech rozmiarach. W małym mieszkaniu idealnie sprawdza się rozmiar mały i średni, zaś duży pięknie się komponuje w salonie, sypialni na dużym przedpokoju czy w wykwintnej restauracji. Dostępne są one w 9 kompilacjach kolorystycznych, świetnie wkomponują się w wystrój twojego mieszkania i wprowadzą powiew nowoczesności.

Kolory: Pomarańczowy

Rozmiary:

duży 40 x 35 x 30 cm 250 zł

Materiał: płyta HDF,lakierowana

Głowy składają się z elementów dobrze dopasowanych do siebie z minimalnym luzem, żeby również dzieci nie miały, żadnych problemów przy składaniu swojego trofeum. Do każdego projektu dołączona jest szczegółowa instrukcja w formacie A4 czytelna również dla najmłodszych.


,,Promujemy ,,STOP Z ZABIJANIEM ZWIERZĄT DLA SPORTU I TROFEÓW!!!" bezkrwawe łowy z Trend Fabryka!!! "

TAGI: #dzik, #puzzle3d, #sklejka, #zwierzęta
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Trend Fabryka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top