DecoBazaar > Dom > Szkło > Eko-Wazon (5x) (nr 5144993)

EKO-WAZON (5X)

4Rest

Cena: 129 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 55,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
5 butelek o pojemności 250ml (po napitku z trawą żubrówką), posadowionych w ramie z paletowego drewna sosnowego,
to wazon, który sprawdzi się na parapecie, stole w jadalni, na tarasie czy wąskim regale.

Butelki można bez problemu wyjąć do mycia. Drewno zabezpieczone lakierem bezbarwnym.
Produkt lekki i elegancki. Idealny na prezent dla eko-entuzjasty, do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, rustykalnych i w stylu skandynawskim.

Możliwość zamówienia wazonu na inną ilość butelek oraz o innym wykończeniu drewna. Czas realizacji 3-5 dni.
Eko-Wazon to produkt w 100% upcyklingowy i ekologiczny.

TAGI: #drewno naturalne, #styl rustykalny, #styl skandynawski, #upcykling
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Top