DecoBazaar > Dodatki > Portmonetki > Etui do kart kredytowych (nr 5031927)

ETUI DO KART KREDYTOWYCH

Berlose

Cena: 50 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 6,00 zł / 1,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 17,00 zł / 3,40 zł
Portfel skórzany dwustronny
rozmiar 12,50cm*9cm

z jednej strony etui 4 kieszonki na karty
plus kieszonka na dowód rejestracyjny ewentualnie banknoty
z drugiej strony 3 kieszonki na karty

Kolor ciemny brąz

TAGI: #etui na karty kredytowe, #portfel na dokumenty, #portfel skórzany, #skóra naturalna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Berlose

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top