DecoBazaar > Dziecko > Inne > etui na zdjęcia (nr 4867840)

ETUI NA ZDJĘCIA

lu luu

Cena: 63 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
etui na dwa zdjęcia - niekoniecznie dziecięce, po prostu Twoje ulubione.
folder ten jest swoistego rodzaju ramką lub mini-albumem. całość wykonana w technice scrapbookingu z wykorzystaniem dodatków dopasowanych do klimatu, stylu i kolorystyki zdjęć - tasiemek, cekinów, wycinanek, naklejek, tekturek, stempli itp.
wielkość folderu widocznego na zdjęciach to około 18x18cm, zdjęcia mają 15x15cm. rozmiar i ilość zdjęć można dobrać indywidualnie (indywidualna będzie wtedy również wycena).
produkt wykonywany jest na zamówienie, czas realizacji ustalany indywidualnie.

niezapomniana pamiątka ulubionych chwil, piękny podarunek dla bliskich. może zostać opakowany na prezent w dopasowaną kopertę, również ręcznie robioną. całość wykonana z niezwykłą dbałością o detale.

TAGI: #etui na zdjęcia, #folder na zdjęcia, #oprawa zdjęć, #scrapbooking
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy lu luu

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top