DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Fotel typ 300-190 projektu Hanny Lis, po renowacji w oryginalnej tapicerce. (nr 5185299)

FOTEL TYP 300-190 PROJEKTU HANNY LIS, PO RENOWACJI W ORYGINALNEJ TAPICERCE.

Good Old Things

Cena: 750 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 80,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wyjątkowe fotele projektu Hanny Lis. Ich wyjątkowość polega na tym, iż poza tym, że zostały poddane gruntownej renowacji to otrzymały nową starą tapicerkę. Materiał obiciowy, to oryginalny materiał stosowany do tych foteli w latach 70. Materiał otrzymaliśmy w beli od byłego pracownika Bystrzyckich Fabryk Mebli, który otrzymał go odchodząc z fabryki. Materiał przeleżał nieużywany bez-mała 30 lat. Fotele są więc unikalne, gdyż wyglądają tak, jak nowe, oryginalne meble z lat 70. Dostępne są cztery sztuki. Cena na aukcji to cena za sztukę.
Wymiary:
78 cm | 58 cm | 76 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #fotel klubowy, #lata 70, #oryginalny, #renowacja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top