DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > girlanda z filcowymi lodami na patyku (nr 5147986)

GIRLANDA Z FILCOWYMI LODAMI NA PATYKU

felt label

Cena: 85 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 10,00 zł / 2,00 zł
Girlanda z filcowymi zawieszkami w kształcie lodów na patyku. Minimalistyczna dekoracja do nowoczesnych wnętrz, pokoi dziecięcych, sklepów. Może służyć jako dekoracje w kwiatowych kompozycjach, przy nakryciach stołu, letnich przyjęciach, czy zostać zawieszona na ścianie, lustrze lub oknie.

kształt: lody
materiał: sztywny filc o grubości 4mm
wymiary: długość 140 cm, lód 11 cm x 4,5 cm, 11 lodów
wzór: grawer powstały przy użyciu lasera
kolor: szary
(jeśli lód ma mieć inny kolor niż ten dostępny/widoczny na stronie napisz do nas wiadomość z nr wybranego przez Ciebie koloru z próbnika - ostatnie zdjęcie)

TAGI: #filc, #girlanda, #ozdoba
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy felt label

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top