DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > heatherley Worcester Oryginalna duża 27,5 cm porcelanowa z lustrem patera środka stołu z uchwytem do powieszenia gdyby chęć jako lustro zastosować (nr 4896400)

HEATHERLEY WORCESTER ORYGINALNA DUŻA 27,5 CM PORCELANOWA Z LUSTREM PATERA ŚRODKA STOŁU Z UCHWYTEM DO POWIESZENIA GDYBY CHĘĆ JAKO LUSTRO ZASTOSOWAĆ

studiolepianka

Cena: 113 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Duża porcelanowa sygnowana oryginalna patera z uchwytem do zawieszenia. Może być oryginalnym i ciekawym lustrem w porcelanowej ramie do powieszenia na ścianie. Z założenia ozdoba środka stołu bardzo oryginalna. Sygnowana Heatherley Worcester ENGLAND. Szlachetna, mocna, dźwięczna porcelana. Ciepła biel tła i delikatny wzór kwiatowy. Wykończenie tła satynowo - błyszczące, wzoru satynowe. Rant złocony. Lustro w metalowej obejmie w kolorze złotym. Niespotykana I bardzo piękna rzecz. 27,5 x około 1,5 średnica lustra z obejmą 15,5 samego lustra 13,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Niewielkie ślady użytkowania.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kwiaty, #lustro, #porcelanowa patera, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top