DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Herbs 1990 Royal Worcester pojemnik ze świecą porcelanowy pięknie ziołowo zdobiony rzadko spotykana rzecz (nr 5152054)

HERBS 1990 ROYAL WORCESTER POJEMNIK ZE ŚWIECĄ PORCELANOWY PIĘKNIE ZIOŁOWO ZDOBIONY RZADKO SPOTYKANA RZECZ

studiolepianka

Cena: 58 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Rzadko spotykana rzecz, szczególnie w tak dobrym stanie zachowania. Porcelanowy Pojemnik ze świecą w niesamowitym zielonym kolorze i ziołowym zapachu. Pojemnik sygnowany jakością ROYAL WORCESTER herbs Fine Porcelain Made in England. Dishwasher, microwave, freezer save. Rzadko spotykana forma, o oryginalnej świecy z 1990 nie wspomnę; ) Na białym tle na błyszcząco szkliwionym,. satynowy, radosny wzór ziołowy. Sage / szałwia/ i Wild Thyme / dziki tymianek po naszemu macierzanka / . Kolory żywe, przyjemne dla oka. Bardzo dekoracyjna ,użytkowa rzecz. Po wypaleniu się świecy mamy pojemnik na sosy, dipy, musztardy.idealny do kuchni i nie tylko; )
Góra trochę ponad 7 dół 5,5 wys. 5,5 cm Stan zachowania bardzo dobry. Minus drobny ma ino świeca.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcja, #prezent, #royal worcester, #zioła
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top