DecoBazaar > Torebki > Torebki na ramię > Industralna aktówka nesseser nowoczesna skórzane paski, nowoczesna torba, unisex, miejski styl, teczka (nr 5005793)

INDUSTRALNA AKTÓWKA NESSESER NOWOCZESNA SKÓRZANE PASKI, NOWOCZESNA TORBA, UNISEX, MIEJSKI STYL, TECZKA

ypsilon

Cena: 340 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 61,00 zł / 12,20 zł
GUNSHOOT to kolekcja miejskich toreb, łączonych przezroczystą nowoczesność, z industrialnymi oczkami nitowymi oraz stalowymi łańcuchami. Uchwyty wykonano z najwyższej jakości skóry naturalnej.
Cała kolekcja nawiązuje do miejskiego, industrialnego stylu. Wyraża sentyment do przemysłowych i rzemieślniczych dzielnic miast, spowitych mrzawką, metalicznym dzwiękiem pracy...
Warto podkreślić, że ta seria torebek mimo swojego przemysłowego charakteru jest wykonana w 100% ręcznie. Nabijanie oczek kaletniczych odbyło się bez pomocy maszyn - ręcznie, przy użyciu wybijaków, wybite zostały dziurki, następnie nabijakami i kowadełkami nabijano oczko po oczku. Zestawienie z wrzosami pachnącymi lasem stanowi swoisty kontrast, tak jak industrialne oczka kaletniczne są kontrastem dla cudownie skrzypiącej skóry naturalnej ( uszy).
Wymiary:32,5 x 29 x 7 cm, długosć paska ok. 120 cm

TAGI: #aktówka, #industrialna teczka, #nowoczesna torba, #nowoczesny nesseser
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ypsilon

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top