DecoBazaar > Dom > Kalendarze > Kalendarz fiolet 2017 (nr 5295927)

KALENDARZ FIOLET 2017

100% Gabridou

Cena: 80 zł 56 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Znów mam dla Was coś nowego!

Jeśli nie chcecie czegoś typowego dla dziewczyn: tym razem coś dla zdecydowanych vntage chłopaków. Mam tutaj kalendarz dzienny w formacie A5, ze sklejaną i tworzoną przede mnie futrzaną okładką. Jej ona o tyle niezwykła, że posiada w sobie kilka kolorów: róż, błękit,niebieski i fiolet - dlatego tak mieni się kolorowymi włoskami i wtapia się idealnie w całość. Zawsze gdy się trzyma taki kalendarz w dłoniach - nie jest się w stanie przestać go głaskać i targać za włosy. W środku ma nietuzinkową podklejkę firmy weR w maszyny do szycia.

To co? Kto chętny?

TAGI: #fiolet, #futro ekologiczne, #kalendarz 2017
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 100% Gabridou

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top