DecoBazaar > Dziecko > Inne > kartka gratulacyjna narodziny dziecka chrzest (nr 4904271)

KARTKA GRATULACYJNA NARODZINY DZIECKA CHRZEST

Rękotwórnia

Cena: 20 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Zapraszam do zakupu niebanalnej ręcznie wykonanej kartki gratulacyjnej z okazji narodzin.

Praca wykonana bardzo starannie z pięknych papierów najwyższej jakości. Wykorzystane materiały zostały idealnie dobrane tworząc przemyślaną, harmonijną całość.

Kartka w niebanalnej formnie ręcznie "uszytych" chłopięcych spodenek ogrodniczek. Pięknie skomponowana kolorystycznie. Całość utrzymana w niebieskiej kolorystyce. Prosta i urocza lecz co ważne nieprzesłodzona.Charakteru dodają jej finezyjne elementy przestrzenne.

Kartka z pewnością stworzy piękną oprawę dla składanych gratulacji. Ręcznie wykonana kartka zawsze podkreśla wyjątkowość wydarzenia jakim są narodziny dziecka. Na pewno wyróżni się pośród innych kart gratulacyjnych i pozostanie na długo w pamięci rodziców.Wklejona do albumu lub włożona do "kuferka wspomnień" będzie miłą pamiątką.

Wymiary kartki to 13,5 cmx 13,5 cm. Praca sprzedawana w komplecie z pasującą kopertą. Całość zabezpiecza foliowe etui.Przedmiot wysyłam w tekturowym pudełku chroniącym kartkę przez zniszczeniem.

TAGI: #dziecko, #gratulacje, #kartka, #narodziny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Rękotwórnia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top