DecoBazaar > Święta i okazje > Kartki okolicznościowe > KARTKI FIRMOWE HANDMADE (nr 4915045)

KARTKI FIRMOWE HANDMADE

SweetChic

Cena: 1 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Stworzę dla Państwa kartki i zaproszenia firmowe na każdą okazję. Wzór kartki, personalizacja itd. do uzgodnienia. (Kartki które tu Państwo widzą są tylko przykładami, które tworzyłam dla innej firmy. Istnieje oczywiście możliwość wykonania i innych wzorów specjalnie dla Państwa) Wycenę uzgadniamy przy tworzeniu projektu :) Ciepło zapraszam do kontaktu.

Kartki uniwersalne, na Boże Narodzenie czy też kartki na Wielkanoc - to tradycja pozwalająca podtrzymać dobre relacje w kontaktach z klientami. Zarówno kartki świąteczne jak i inne pozwalają na przekazanie informacji o pamięci oraz chęci podtrzymania wspólnej więzi biznesowej. Firmowe kartki w swojej tradycyjnej papierowej postaci, wciąż są istotnym przekazem naszej pamięci o kontrahencie. Mimo rosnącej popularności internetu i elektronicznie wysyłanych życzeń, biznesowe tradycyjne kartki pozwalają odbiorcy poczuć się wyjątkowo.

TAGI: #kartki, #kartki dla firm, #kartki firmowe, #zaproszenia
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy SweetChic

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top