DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Knowles wspaniały talerz dekoracyjny Hibel (nr 4885101)

KNOWLES WSPANIAŁY TALERZ DEKORACYJNY HIBEL

Perełki z lamusa

Cena: 90 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 52,00 zł / 10,40 zł
Z ogromną przyjemnością oferujemy Państwu:
wyjątkowej urody talerz do postawienia lub powieszenia w celach dekoracyjnych.Obiekt wyprodukowany został przez North Americas Oldest Edwin M Knowles.Talerz notowany na międzynarodowej liście Bradex pod swoim indywidualnym numerem.Motyw zdobniczy(nadruk) zaprojektowany przez Edne Hibel.
Talerz wykonany został z doskonałej jakości,białej porcelany,w lustrze doskonale przedstawiono wspaniały,efektowny motyw dekoracyjny przedstawiający matkę przytulającą dziecko.Cała dekoracja ujęta została w przepięknej palecie barw.
Niesłychanie wdzięczny przedmiot do wystroju wnętrz!!
stan:bardzo dobry.
Wymiary:średnica 21,5cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dekoracyjny, #porcelana, #talerz, #talerz na ścianę
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Perełki z lamusa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top