DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki sztyfty Supły kauczkowo srebrne (nr 4904495)

KOLCZYKI SZTYFTY SUPŁY KAUCZKOWO SREBRNE

baba design

Cena: 55 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Kolczyki sztyfty Supły kauczkowo-srebrne przypominają powiększone gumki do włosów, co daje zabawny efekt na uchu. Supły to kolekcja biżuterii oparta na prostej formie kauczukowych węzłów. Zwinięte linki kauczukowe w wyrazistych kolorach połączone są pobłyskującymi elementami srebrnymi. Lekkie jednokolorowe kolczyki na sztyftach wykonane są ręcznie.

Srebro ma wybitą próbę 925 oraz imiennik artystki (bw), co daje gwarancję jakości użytego metalu jaki i doskonałego wykonania całości. Kauczukowe kolczyki mają średnicę ok. 2,5 cm w maksymalnym zwinięciu. Można zmieniać kształt kolczyków rozciągając supeł, zależnie od okazji mogą być wydłużone lub przylegające do ucha. Sztyfty są zapinane srebrnymi barankami. Srebrno-kauczukowe kolczyki wysyłam opakowane w eleganckie pudełko BABA DESIGN.

Przyjrzyj się załączonemu wzornikowi kolorów i wybierz ulubiony kolor. Jeśli chcesz zmienić kolor kauczuku, podaj mi jego numer po złożeniu zamówienia. Jeśli chcesz zmodyfikować projekt, nie wahaj się zapytać!

TAGI: #kolczyki artystyczne, #kolczyki różowe, #kolczyki węzły, #nowoczesne kolczyki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy baba design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top