DecoBazaar > Dodatki vintage > Torebki i walizki > Kolorowa walizka (nr 3765165)

KOLOROWA WALIZKA

BR Secret

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Świetna efektowna walizka. Fajny kolorowy wzór. Powierzchnia z wypustkami. walizka zamykana na paski oraz na zamki z szyfrem cyfrowym. walizka ma solidne ucho a na boku metalowe nóżki do jej postawienia. Wewnątrz czerwona podszewka. Pojemna, wewnątrz z boku ma jedną otwartą kieszonkę. Wygląda super a do tego jest bardzo praktyczna. Stan bardzo dobry. Niepowtarzalny egzemplarz.

Wymiary:

długość 46,5 cm
głębokość 16 cm
wysokość bez ucha 32 cm
waga: 2340 gram

ZAPRASZAM DO MOJEJ GALERII

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolorowa, #vintage, #walizka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BR Secret

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top