DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Komoda Baby Pink (nr 5159466)

KOMODA BABY PINK

ReLoved by Maja Komasa

Cena: 990 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 150,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 350,00 zł / 70,00 zł
Wiekowa komódka, sprowadzona ze Szwecji, dostała nowe życie. Stanie się centralnym punktem każdego pokoju dziecka. Jedyna w swoim rodzaju.
Lite drewno. Malowana farbami Milk Paint firmy General Finishes w kolorze pastelowego różu. Zabezpieczona lakierem o wysokiej wytrzymałości High Performance Top Coat.
Trzy pojemne szuflady, każda wyklejona w środku ozdobnym papierem.
Boczne ściany komody posiadają pionowe pęknięcia, które nie wpływają na użytkowanie ani stabilność. Zachowane jako znak czasu :)
Wymiary:
Wysokość: 83 cm
Szerokość: 83 cm
Głębokość: 44 cm

* Każdy mebel przechodzi wieloetapową renowację:
1. Oczyszczanie drewna ze starych powłok (szlifowanie, odtłuszczanie), które zapewnia dobrą przyczepność farb i lakierów;
2. W przypadku mebli malowanych na jasne kolory jak biele i kremy nakładamy podkład, który gruntuje powierzchnię oraz shellac, który zapobiega "przebijaniu" ciemnych, żółtych plam;
3. W zależności od rodzaju stylizacji malujemy meble ręcznie tworząc w ten sposób unikalną fakturę, lub malujemy ciśnieniowo aby zapewnić równomierne, estetyczne nałożenie farby;
4. Stylizacja
5. Lakierowanie lakierami akrylowymi
6. Woskowanie

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #drewno, #komoda, #malowana ręcznie, #pokój dziecięcy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ReLoved by Maja Komasa

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top