DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Komoda, Stolarska Spółdzielnia Pracy im. L. Waryńskiego, lata 70. (nr 5189253)

KOMODA, STOLARSKA SPÓŁDZIELNIA PRACY IM. L. WARYŃSKIEGO, LATA 70.

MAGHAUS

Cena: 590 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 170,00 zł / 34,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 170,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 450,00 zł / 90,00 zł
Piękna, nietypowa – przez swe czarne obramowania – polska komoda wyprodukowana we wczesnych latach 70. przez Stolarską Spółdzielnię Pracy im. L. Waryńskiego (pamiętamy go z 100zł banknotu) działającej i produkującej od 1958 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wymiary: 120x90x40(szerxwysxgł)
Waga: 15kg

Komoda zachowana w bardzo dobrym stanie i mimo upływu czasu ciągle lśni i urzeka swą formą. Pierwotnym zadaniem komody była najprawdopodobniej funkcja barku, ale po tylu latach każdy może dziś zrewidować jej przydatność i funkcjonalność zapatrując się na nowe realia.

Na blacie lekkie wytarcia forniru, na froncie drobne zarysowania, wewnątrz górnej półki widoczne spękania.

Komoda piękna i pojemna z opcją zakluczenia.

Czas realizacji do 5 dni roboczych.

Wysyłka na palecie.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #barek, #komoda, #komoda vintage, #vintage
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MAGHAUS

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top