DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *•* Kryształowe figurki x3 *•* Od projektanta *•* Kryształ sygnowany*•* Ozdoba. (nr 5204552)

*•* KRYSZTAŁOWE FIGURKI X3 *•* OD PROJEKTANTA *•* KRYSZTAŁ SYGNOWANY*•* OZDOBA.

Sweet Home

Cena: 178 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Kryształowe figurki kaczek, bardzo ozdobne i niepowtarzalne. Nowe, z dołączonym certyfikatem w oryginalnym pudełku. Sygnatura, podpis projektanta, dopracowane detale, piękny kryształ. Luksusowe trzy kaczki, dla każdego z przeznaczeniem według uznania. Idealne również na elegancki i niepowtarzalny podarunek. Wymiary pierwsza długości 8cm. i dwie długości 5cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #elegancki muszla kaczki, #kryształ figurka perły, #kryształowa figurka swarovski, #przycisk do papieru
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top