DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Księga gości w pudełku I (duża) (nr 5100127)

KSIĘGA GOŚCI W PUDEŁKU I (DUŻA)

AnnaMaria

Cena: 350 zł

Wysyłka krajowa pocztą: za darmo
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 46,00 zł / 9,20 zł
Księga weselna na wpisy gości z życzeniami na nową drogę życia to coraz bardziej popularny element wesela, który z pewnością zostanie zachowany na lata.
Księga wykonana jest ręcznie od podstaw, zatem możliwy jest wybór kolorystyki, rodzaju ozdób zastosowanych na okładce, ilości kart.
Okładka wykonana z tektury introligatorskiej, oklejona płótnem zapewniającym trwałość. Wewnątrz najczęściej 30 - 60 kart w kolorze ecru (lub innym)o gramaturze 170 - 300 g/m2. Całość połączona za pomocą śrub introligatorskich.
Do kompletu dołączone jest dopasowane kolorystyką i rozmiarem pudełko ochronne, wykonane z tektury, płótna i papieru, wiązane wstążką, wewnątrz zamocowana taśma ułatwiająca wyjmowanie księgi.
PRZEDSTAWIONE FOTOGRAFIE TO PRZYKŁADOWA REALIZACJA WYKONANA WG WSKAZÓWEK KLIENTA. PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSZĘ O KONTAKT W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW.
Możliwa personalizacja, zawarcie w księdze wybranego cytatu, dedykacji, opisów, zdjęć itp.
Rozmiar księgi: 31 x 22 cm.
Rozmiar pudełka: 33 x 26 x 24 cm.
Czas potrzebny na wykonanie księgi to 10-14 dni roboczych.

TAGI: #annamaria, #elegancka, #papier płótno tektura, #solidna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy AnnaMaria

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top