DecoBazaar > Dziecko > Ubrania > Ladybug Sweater - Zestaw DIY do zrobienia dziecięcego sweterka bawełnianego (nr 4976092)

LADYBUG SWEATER - ZESTAW DIY DO ZROBIENIA DZIECIĘCEGO SWETERKA BAWEŁNIANEGO

Czas zamotać

Cena: 105 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Nawet w lecie sweterek się przyda, szczególnie taki z najlepszej bawełny na świecie 100% PIMA Cotton Wool bawełna organiczna. Najlepszy wybór dla Twojego dziecka.
Zrobisz go bardzo szybko z jednego motka PIMA Cotton, w kolorze, który pasuje do charakterku Twojej pociechy :) (dostępne kolory zobacz na zdjęciu)

Zestaw do samodzielnego zrobienia sweterka zawiera:

- 1 motek 100% PIMA Cotton bawełna organiczna (1x100 gr.)
- druty drewniane WAK nr 5
- wzór wykonania sweterka (w języku angielskim! na życzenie doślemy tłumaczenie)
- igłę dziewiarską
- metkę

*Wzór zawiera opis dwóch rozmiarów: 1 - 6 miesięcy i 7 - 12 miesięcy

Wymiary:
Korpus 24 (26) cm x 17 (18) cm
Rękawy 20 (22) cm x 15 (16) cm

Kolor na zdjęciach Popiel

Zestaw dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu We Are Knitters

zdj We Are Knitters

TAGI: #bawełna organiczna, #diy, #dziecięcy sweterek, #dziecko
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Czas zamotać

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top