DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > Laminowana tapeta do kuchni lub łazienki (nr 4905923)

LAMINOWANA TAPETA DO KUCHNI LUB ŁAZIENKI

Grafikovo

Cena: 135 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Cena dotyczy 1m2 fototapety. Podaj mi wymiar swojej ściany a przygotuje dla ciebie odpowiednio wykadrowany wzór, a jeżeli prześlesz zdjęcie wykonam wizualizację :)
Dzięki zastosowaniu laminatu Twoja fototapeta zostanie całkowicie odporna na ścieranie. Twoi goście, dzieciaki i zwierzęta domowe będą mogły o tapetę ocierać się, przytulać do niej, wycierać a ona przez długie lata będzie nie do zdarcia. Świetnie sprawdza się w pokoju dziecinnym, w kuchni nad kranem lub kuchenką, w korytarzach i miejscach użyteczności publicznej.
Zabezpiecza przed wodą
Lubisz chlapać po ścianach ? A może fototapeta ma wisieć w kuchni ? Laminat idealnie nadaje się do ochrony przed wilgocią, płynami i środkami chemicznymi. Nie będziesz musiał się martwić kiedy ktoś zabrudzi tapetę. Zalaminowany wydruk można czyścić na morko i używać do tego różnego rodzaju płynów używanych w kuchni.
Zabezpiecza przed blaknięciem
Jeśli Twoja fototapeta wystawiona jest na działanie intensywnego światła nie musisz martwić się szybkim blaknięciem kolorów. Laminat zabezpiecza wydruk na długie lata przed promieniowaniem UV. Dzięki temu zachowasz żywe i soczyste barwy przez długie lata.
Nasze fototapety są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
Nasycone, głębokie czernie i soczyste kolory, odporność na blaknięcia, to gwarancja naszych wydruków.
Fototapetę bez dalszej obróbki możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Łatwo się kładzie i szybko wiąże do ściany. Fototapety podzielone są bryty, dzięki temu łatwiej się je klei. Nie potrzeba fachowców, zrób to sam !

Instrukcja montażu zostanie dołączona do paczki.

TAGI: #fototapeta, #fototapeta do kuchni, #tapeta kuchenna, #tapeta laimnowana
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Grafikovo

Top