DecoBazaar > Dom vintage > Lampy > Lampa biurkowa LIDOKOV L 194, proj. J. HURKA (nr 5137956)

LAMPA BIURKOWA LIDOKOV L 194, PROJ. J. HURKA

Good Old Things

Cena: 360 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Lampa biurkowa z lat 60.
Możliwość regulacji wysokości oraz kąta padania światła.
Kolor czerwony.
Kabel wymieniony, na szary w oplocie.
Zachowana w idealnym stanie.
Sygnowana, naklejka od wewnętrznej strony klosza.
TYP 194 – 1376
Sygnowana przez dwie czechosłowackie wytwórnie lamp LIDOKOV (istniejącą od 1957, Boskovice) wytwórcę wyrobów z metalu, w tym lamp oraz przez ESC, wytwórnię lamp mającą w portfolio m.in. modele lamp projektu Christiana Della. Obie firmy istnieją do dziś, obecnie Czechy.
Lampa zaprojektowana przez JIŘÍ JIROUTEK
Wymiary
wysokość 49,5 cm
średnica podstawy 15 cm
średnica klosza 12 cm
wysokość klosza 19,5 cm
długość kabla 190 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #czechosłowacja, #design, #lata 70, #vintage
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top