DecoBazaar > Dom > Lampy > Lampa HIMMELI (nr 5072941)

LAMPA HIMMELI

Lampy Nasu

Cena: 857 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Nowoczesna lampa wisząca, abażur z drewna – naturalnej sklejki.

Lampa inspirowana Himmeli – fińską ozdobą ludową podobną do polskich świątecznych pająków. Himmeli miały przynosić domownikom szczęście i obfitość zbiorów. Słowo Himmel w językach germańskich oznacza niebo.

Lampy projektowane i wykonywane są w niedużej pracowni. Są to całkowicie niepowtarzalne wzory, zastrzeżone i zarejestrowane w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej).
Projektant: Piotr Nalepka

Lampa wspaniale prezentuje się w przestrzeni i z każdej strony wygląda inaczej.
Idealnie nadaje się do użycia z kolorowymi kablami.

WYMIARY
Średnica: 56 cm
Wysokość: 46 cm

ŚWIATŁO
Lampa świeci w dół pełną mocą użytej żarówki. Oświetla podłogę i znajdujące się pod nią przedmioty tak jak każdy abażur nie osłonięty od dołu. Wysokość zawieszenia żarówki jest regulowana. Lampa rzuca cienie na ściany i sufit. Żarówki "mleczne" nie dają cieni.

Oprawka żarówki: 1 sztuka typ E27
Typ żarówki: dowolny typ żarówki ze standardowym gwintem – LED, tradycyjna, świetlówka, halogenowa, dekoracyjna i inna.
Moc żarówki: maksymalnie 60W. Dla uzyskania jaśniejszego światła stosować żarówkę LED.
Żarówka nie wchodzi w skład zestawu.
Wyposażona jest w biały kabel w oplocie (długość 1 m).

Korpus lampy składa się z 7 płaskich części, w zestawie do samodzielnego złożenia. Montaż prosty bez użycia narzędzi i bez kleju.
Lampa produkowana jest rzemieślniczo w małej manufakturze, w technologi CNC. Płaskie elementy lampy frezowane są ploterem, a ich krawędzie wygładzane ręcznie.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 5 - 6 dni roboczych.

TAGI: #design, #ekologiczna, #nowoczesna, #sklejka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Lampy Nasu

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top