DecoBazaar > Dom > Lampy > Lampa pięcioramienna nulight Polypus - turkusowa (nr 4918651)

LAMPA PIĘCIORAMIENNA NULIGHT POLYPUS - TURKUSOWA

nulight

Cena: 549 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 69,00 zł / 13,80 zł
Lampa wisząca, pięcioramienna nulight Polypus, wyposażona w kabel w oplocie tekstylnym koloru czarnego. Cztery ramiona tej lampy zakończone są wysoce estetyczną oprawką żarówkową e27 wykonaną ze stali lakierowanej na kolor turkusowy, jedno ramię zaś zakończone jest stalową oprawką chromowaną w procesie galwanizacji.

W komplecie pudełko, produkt z wieszakiem do montażu przysufitowego oraz instrukcja obsługi.

Żarówki nie wchodzą w skład zestawu.

Dane techniczne:

Maksymalna moc pojedynczej żarówki: 60 W
Długość jednego ramiona kabla: 1,6m (łącznie 8m)
Wymiary podsufitki: Ø=80mm h=28mm
Wymiary oprawek: Ø44 h=59mm
Materiał: Stal
Lampa jest wykonana ręcznie w warsztatach nulight z najwyższej jakości polskich komponentów!

TAGI: #edison, #kabel w oplocie, #lampa wisząca, #loft
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy nulight

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top