DecoBazaar > Dom > Lampy > LAMPA PODŁOGOWA "CRANE" Z SERII ECOline (nr 4922837)

LAMPA PODŁOGOWA "CRANE" Z SERII ECOLINE

Art of perfect design

Cena: 470 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 40,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 140,00 zł / 28,00 zł
LAMPA PODŁOGOWA "CRANE" Z SERII ECOline

Całkowicie naturalna, ręcznie robiona lampa z rodzimego drewna dębowego w połączeniu z kloszem wykonanym z filcu, tworzy niezwykle prostą ale zarazem fascynującą kompozycję. Dzięki użyciu naturalnych bejc wodnych, lampa zapisuje się do naszej linii ECOline. Posiada przewód w szarym oplocie bawełnianym oraz możliwość regulacji wysokości poprzez ruchome części trzonu.

Istnieje możliwość zmiany koloru przewodu za dopłatą 50 zł na dowolny z oferty

Wymiary i/lub waga
wysokość od 40cm od 180cm
wysokość ze zdjęcia ok 150cm
szerokość 22cm
głębokość 42cm

Wykorzystany materiał
drewno olchowe, filc, stal

Metoda produkcji
ręczna obróbka drewna, ręczne wykonanie klosza z filcu, lampa barwiona i lakierowana ręcznie.

Indywidualne zamówienia
każdy produkt wykonany jest ręcznie, na zamówienie. Wysyłka następuje w ciągu 10 dni.

TAGI: #design, #drewno, #eco, #lampa podłogowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Art of perfect design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top