DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *** LILIE WODNE - VICTORIE*** Wyjątkowe cudo Secesyjne *** Patera środka stołu *** RASOWA SECESJA lata 20-te. Piękny odcień drewna machoniowego (nr 5038455)

*** LILIE WODNE - VICTORIE*** WYJĄTKOWE CUDO SECESYJNE *** PATERA ŚRODKA STOŁU *** RASOWA SECESJA LATA 20-TE. PIĘKNY ODCIEŃ DREWNA MACHONIOWEGO

Sweet Home

Cena: 369 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Przepiękna Secesyjna patera środka stołu. Pochodzi z lat 20-tych ubiegłego wieku. Typowo secesyjne zdobienia, lilie wodne - Victorie, i inne rośliny wodne. Wykonana z naprawdę dużym kunsztem. całość ręcznie wyrzeźbiona w bryle drewna, wszystko jest z jednego elementu i lilie i uchwyty. Takie zdobienia i jakość wykonania to ewenement . Bardzo rzadki przedmiot zarówno kolekcjonerski jak i użytkowy, nie spotyka się już takich. Piękny głęboki odcień drewna mahoniowego. Polecam, drugiej takiej się nie znajdzie, przedmioty z okresu Secesji są bardzo poszukiwane. Proszę zwrócić uwagę na detale zdobnicze. Średnica 34cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #botanika, #kwiaty lilie, #patera, #secesja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top