DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > Magiczny świat KOLOROWY naklejki dla dzieci (nr 5035973)

MAGICZNY ŚWIAT KOLOROWY NAKLEJKI DLA DZIECI

CGhome

Cena: 175 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 5 dni roboczych
W świecie magii wszystko jest możliwe - czy to góry, czy to powolne żółwie, czy na wyspie są ukryte skarby, kto płynie łódeczką? Stwórzcie własną historię, która może się zmieniać każdego dnia, bajkę do opowiadania przed zaśnięciem...

WIELKOŚĆ: 130cm x 95cm (idealny rozmiar nad dziecięce łóżeczko)
KOLOR: Wykonane w 9 kolorach z karty kolorów CGhome, które podajesz po złożeniu zamówienia.

Wysokiej jakości folia MATOWA (kolory matowe są łagodne, delikatne), łatwa w aplikacji i czyszczeniu. Trwała, należy naklejać na czystą, gładką powierzchnię. Naklejka wysyłana na folii transferowej z prostą instrukcją montażu.

Każdy wzór indywidualnie zaprojektowany przez CGhome, napisz jeśli potrzebujesz nietypowego zamówienia.
Czas realizacji: 3-5 dni roboczych.

TAGI: #bajka na dobranoc, #dla dzieci, #nad łóżko, #świat magii
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top