DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > miedziane SZEŚCIOKĄTY wzór NAKLEJKA plaster miodu (nr 4921157)

MIEDZIANE SZEŚCIOKĄTY WZÓR NAKLEJKA PLASTER MIODU

CGhome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 5 dni roboczych
Wyjątkowy zagłówek łóżka, dekoracja ściany w pokoju dziecinnym lub kuchni lub jadalni (ochroni ścianę przed zabrudzeniem, jest zmywalny). Zbudowany z sześciokątów w dowolnych kolorach.

WIELKOŚĆ: 20 sześciokątów foremnych, o wymiarach 18cm x 21 cm (załącznik)
Otrzymujesz 20 oddzielnych naklejek sześciokątów na folii transferowej, z jednakowym odstępem wokół, co pozwala je aplikować na ścianie jak puzzle, uzyskując efekt jak na zdjęciu.

KOLOR: Wybierz dowolny kolor z karty kolorów CGhome.
Po złożeniu zamówienia zostaw nam wiadomość z wybranym kolorem.

Wysokiej jakości folia MATOWA, łatwa w aplikacji i czyszczeniu. Trwała, należy naklejać na czystą, gładką powierzchnię. Naklejka wysyłana na folii transferowej z prostą instrukcją montażu. Jesteśmy projektantem i producentem - jeśli chcesz dokonać zmian (rozmiar, kolory), napisz.

TAGI: #heksagon, #plaster, #sześciokąt, #wiosna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Top