DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > Mobil Black & white (nr 5204868)

MOBIL BLACK & WHITE

HbyH

Cena: 106 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Mobil do zawieszenia nad łóżeczkiem malucha w kolorach: czarnym , białym i czerwonym. Jak pokazują badania małe dziecko
najlepiej widzi te kontrastowe kolory, a więc to one własnie wpływają korzystnie na stymulacją wzroku i mózgu dziecka.
Motyle , ważki i biedronki wykonane są z filcu, zawieszone na sznureczkach zamocowanych na lekkim kółku z cienkiej sklejki.
Zabawka jest bardzo lekka , porusza się przy delikatnym ruchu powietrza .
Jeśli chciałabyś zamówić mobil z większą ilością zawieszek, z inną ilością konkretnych kształtów itp. napisz do mnie :)
Wymiary: długość całości ok. 1 m z możliwością regulacji, średnica kółka 27 cm, wielkość zawieszek 10 cm, ilość 12 sztuk

TAGI: #czarno białe, #karuzela, #nad łóżeczko, #ozdoba
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HbyH

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top