DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Naklejki CHOINKI (nr 4904626)

NAKLEJKI CHOINKI

Cytryna Design

Cena: 79 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Czarne choinki w stylu skandynawskim - 126 szt naklejek do dekoracji płaskich powierzchni. Rozmieść je w dowolnym układzie. wielkość jednego elementu to ok 8x9cm. Doskonałe do dekoracji ściany w pokoju dziecięcym, ale i nie tylko. Naklejki łatwe w aplikacji. Należy naklejać na czystą, gładką powierzchnię.

Wizualizacja ma charakter poglądowy, dlatego prosimy dokładnie sprawdzić wymiary naklejek.
Wielkość arkusza z naklejkami to 1m2.
Jeśli podoba Ci się wzór, ale chcesz mieć go w innym kolorze, napisz.

Uwaga czas realizacji min 4 dni robocze!

TAGI: #choinki, #czarny, #dekoracja ściany, #naklejki ścienne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Cytryna Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top