DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik – Hopi –,,Do You Dream of Me ?,, (nr 4913461)

NASZYJNIK – HOPI –,,DO YOU DREAM OF ME ?,,

Nehesi Design

Cena: 480 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 17,00 zł / 3,40 zł
Naszyjnik ,, Hopi ,, z kolekcji ,, Do You Dream of Me ?,, z przepiękną brioletą zielonego Chryzoprazu – jest niezwykle cennym minerałem jego nazwa z greckiego: chrysos – złoto, prason – roślina, ew. prasmai – cenny. Najbardziej cenione okazy odznaczają się jak najbardziej wysyconą soczystą jabłuszkowo zieloną barwą. Chryzopraz przez swoją wartość często porównywany był do złota. Dodatkowym minerałem jest połyskujący złotymi refleksami Cytryn. Kamień oprawiłam w oksydowane i polerowane srebro prób 930 i 999 z którego wytworzyłam ciekawe sploty okalające kamień, naszyjnik jest efektem wielogodzinnej precyzyjnej pracy, wykonałam go od podstaw ręcznie. Wisior ma 45 mm długości i 29 mm szerokości, zawieszony jest na łańcuszku o długości 60cm w tym 5 cm regulacja. Waga całości to 17,5 gramy, cechowany. Unikat.

TAGI: #chryzopraz, #srebro, #wire wrapping, #wisior
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Nehesi Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top