DecoBazaar > Torebki > Torebki na pas > nerka jeans (nr 4966686)

NERKA JEANS

Maruna

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Nerka uszyta z czarnych dżinsów . W środku ma podszewkę a od dołu wszytą lamówkę dzięki czemu trzyma swoja formę a przy tym jest miękka i bardzo ładnie dopasowuje się do ciała i zawartości. Szerokość 37 cm wysokość 17 cm, Parciany czarny pasek zamykany czarną klamrą można regulować od 70 cm do 140 cm Jedna i niepowtarzalna nerka uszyta z materiałów z odzysku. "Wiele pięknie uszytych ubrań z bardzo dobrej jakości materiałów jest wyrzucanych. Staram się je przechwycić i szyję z nich torebki tak by ponownie wykorzystać ich piękno i wartość, często zachowując różne elementy z ubrania tak, że nie trudno jest odgadnąć z czego zostały przeszyte".

TAGI: #kangurka, #kosmetyczka, #nerka, #saszetka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Maruna

nerka
75 zł
nerka
75 zł
nerka
75 zł
nerka
75 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top