DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > noritake made in japan starej daty ręcznie malowana porcelanowa patera (nr 4963011)

NORITAKE MADE IN JAPAN STAREJ DATY RĘCZNIE MALOWANA PORCELANOWA PATERA

studiolepianka

Cena: 112 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Porcelanowa patera na ciasto, sygnowana NORITAKE MADE IN JAPAN. Starej daty to rzecz. Porcelana, mocna, dźwięczna. Zdobienie ręcznie malowane, matowo - satynowe, delikatnie wyczuwalne pod dłonią. Zdobne, złocone ucha, fantazyjne podkreślające je dziurki. Rant złocony. Sentymentalna podróż w jesiennej palecie barw. W pełni użytkowa, po dołożeniu uchwytu piękną dekoracją ściany zostać może. Uwaga!!!! Zupełnie nie nadaje się do zmywarki !!!!
Góra 25 x 24 dół 15,5 wys. 2,5 cm
Stan zachowania - bez pęknięć I uszczerbków. Jak na przemiot starek daty dobry, choć drobne wady fabryczne są, ślady użytkowania również. ...przytarcia złota, plamki na górze po lewej....bardzo nikłe i prawie nie widoczne. ..ale są. Piękny przedmiot wart ukochania i uchowania. ...Ufam trafi w kochające i dobre dłonie ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #japońska, #noritake, #porcelana.porcelanowy, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top