DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > notatnik aksamitny muchomorek (nr 4966812)

NOTATNIK AKSAMITNY MUCHOMOREK

papirell

W dniach 02.12.2016 - 07.12.2016 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 07.12.2016.

Cena: 93 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
Czas realizacji: 6 dni roboczych
Notatnik od podstaw wykonany ręcznie. Okładka obita mięciutkim aksamitem. Do zamknięcia satynowe tasiemki.
Wnętrze kryje 140 stron postarzanego papieru, każda kartka była barwiona ręcznie w mojej pracowni. Możliwość wymiany wkładu na 130 kartek / 260 stron białego papieru (w cenie).

Wymiar 21 x 15 x 3 cm.

Zapraszam do mojej galerii po inne niepowtarzalne księgi i notatniki,
realizuję również indywidualne zamówienia :)

.

TAGI: #groszki, #notatnik, #notes, #przepiśnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papirell

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top